Oferta

OFERTA USŁUG FRYZJERSKICH I KOSMETOLOGII ESTETYCZNEJ

Usługi fryzjerskie

Usługi fryzjerskie

 • Strzyżenie damskie
 • Strzyżenie męskie
 • Strzyżenie dziecięce
 • Najnowsze techniki koloryzacji
 • Sauna dla włosów
 • Rewitalizacja włosów
 • Stylizacja
 • Trwała ondulacja
 • Fryzury dzienne i okazjonalne

Honorujemy

Kartę Seniora - rabat 10%

Kartę Dużej Rodziny - rabat 15%

Promocja dotyczy wyłącznie usług fryzjerskich.

CENNIK USŁUG FRYZJERSKICH DLA PAŃ

CENNIK USŁUG FRYZJERSKICH DLA PANÓW

Usługi kosmetologii estetycznej

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Zabieg powiększania i modelowania ust wykonywany jest za pomocą kwasu hialuronowego. Jego zastosowanie w medycynie estetycznej jest bardzo bezpieczne. Odpowiada on za właściwe nawilżenie czerwieni wargowej, jej elastyczność, zwiększenie objętości wargi górnej i dolnej, poprawienie konturu, a także podniesienia kącików ust.

CENNIK

Korekta kształtu kwasem hialuronowym

 • Linii żuchwy
 • Nosa
 • Brody

Wymodelowanie linii żuchwy w połączeniu z korektą i modelowaniem kształtu brody czy nosa daje niesamowity efekt anti-aging. Preparat wolumetryczny przywraca naturalną objętość w miejscach, w których nastąpiły największe ubytki tkanki podskórnej.

CENNIK

Wypełnianie i modelowanie kwasem hialuronowym

 • Policzki

Zabieg wolumetrycznego modelowania policzków polega na podciągnięciu wiotkiej skóry, co daje efekt poprawy proporcji twarzy oraz jej odmłodzenia. Wolumetria, czyli wypełnianie i modelowanie twarzy kwasem hialuronowym, to zabieg, który obejdzie się bez zaangażowania pracy chirurga.

 • Dolina łez

Okolica oczu jest najbardziej narażona na zmiany przez proces starzenia się skóry. Aby przywrócić twarzy świeżość i młody wygląd nie trzeba wcale iść pod nóż chirurga plastycznego. Z pomocą przyjdą zabiegi medycyny estetycznej.

 • Bruzdy nosowo-wargowe, linie marionetki

Aby osiągnąć efekt wygładzenia widocznych już zmarszczek, należy skorzystać z profesjonalnych zabiegów na bruzdy nosowo-wargowe. Jednym z nich jest wypełnianie bruzd nosowo-wargowych kwasem hialuronowym.
Wstrzyknięcie może być w technikę kaniuli, czyli podania preparatu z jednego wkłucia za pomocą specjalnej elastycznej kaniuli.
Kaniula daje szanse na uniknięcie siniaków w miejscu iniekcji. Podaję zazwyczaj od 0,5 ml do 1,5 ml preparatu na każdą bruzdę nosowo-wargową, w zależności od jej wielkości i głębokości.
Efekty zabiegu likwidacji zmarszczek marionetki kwasem hialuronowym widoczne są już po pierwszym zabiegu i utrzymują się nawet do 12 miesięcy. Przyjmuje się, że ilość potrzebnych zabiegów zależy od wieku pacjenta i głębokości bruzd. Jednak u osób do 45 roku życia zwykle pożądany efekt osiągany jest po jednym zabiegu. Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga rezygnacji z codziennych aktywności po jego wykonaniu.

CENNIK

Peeling kawitacyjny

Praktycznie bezbolesne oczyszczanie przy wykorzystaniu technologii ultradźwiękowej. Działam antybakteryjnie, dotleniająco, nawilżająco, stymulująco (mikromasaż). Po zabiegu wyglądamy od razu ładnie i świeżo, można nałożyć zdrowy mineralny makijaż, skóra nie wymaga rekonwalescencji.
Zabieg można stosować dla każdego rodzaju skóry- przygotowanie skóry do aplikacji i lepszej wchłanialności kolejnych preparatów kosmetycznych.

CENNIK

Zabiegi na ciało (lifting oraz relaks)

 • Lifting twarzy - Chiromassage

Hiszpański masaż liftingujący zwiększa poziom kwasu hialuronowego, zapewnia penetrację składników odżywczych w głębsze warstwy skóry i usuwa nadmiar płynu ze skóry właściwej.

Efekt masażu jest porównywalny do wyniku operacji plastycznej. Oczywiście nie w jednej sesji. Efekt ten osiąga się, przechodząc przez zestaw procedur, a widoczny wynik utrzymuje się przez kilka miesięcy.Jeśli zachodzi potrzeba poprawienia kształtu twarzy, nie jest konieczne natychmiastowe zejście pod nóż chirurga.

Uderzenie występuje nie tylko na mięśniach twarzy, ale także ma korzystny wpływ na narządy wewnętrzne i układ nerwowy. Masażysta może złagodzić stres, normalizować sen, promować ton całego organizmu.

 • Lifting ciała (Masaż antycellulitowy)

To jest własna technologia jaka efektywnie zwalcza niedoskonałości i skutecznie modeluje sylwetkę.

Najnowszy zabieg skomponowany w oparciu o najaktualniejszą wiedzę z zakresu przyczyn powstawania cellulitu i metod jego niwelowania.

Zabieg składa się z 4 etapów:

 1. dynamiczny masaż antycellulitowy przy użyciu bańki chińskiej,
 2. marmurowy peeling ciała (wykonany kremem zawierającym marmurowy piasek),
 3. aplikacja jaka zawiera wodorosty Laminaria stosując techniki ujędrniające, modelujące,
 4. aplikacja ampułki Kofeina pobudzającej mikrokrążenie skóry, zwalczającego nadmiar tkanki tłuszczowej oraz ujędrniającego skórę.

Po sesji zabiegów:

 1. zwiększenie jędrności i uzyskanie efektu Push-Up pośladków,
 2. pozbycie się cellulitu,
 3. zmniejszenie obojętności,
 4. seksowne wymodelowanie pośladków.
 • Masaż relaksacyjny tyłu ciała

Uznawany za najbardziej przyjemny i przynoszący ulgę obolałym i zmęczonym mięśniom, Jako dopełnienie masażu - relaksacyjny masaż stóp, także bardzo przyjemny w odczuciach

Zabieg wykonany ciepłym olejem organicznym, dostępnym w wielu wyjątkowych zapachach, w stworzoną magiczną atmosferę z pomocą świeczek i muzyki.

CENNIK

Usługi kosmetyczne

Pielęgnacja okolic oczu

 • Henna i regulacja brwi
 • Henna rzęs

CENNIK